Kurumsal

Kurumsal


İZMİR'de;
 
San marco boya, italyan boya, dekoratif boya, dekor boya, sedef boya, venedik boyası, antik boya, antik sıva, venedik sıvası, efekt boya, desen boya, dekoratif boya konularında yenilikçi ve iddialıyız. 
 
 
GÜVENİLİR VE İTİBARLIYIZ
 
Tüm davranışlarımızda yüksek iş etiğine sahip olmaya, tutarlı olmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizi yerine getirmeye, başkalarına karşı saygılı olmaya, kurumumuzu her anlamda sahiplenmeye ve en iyi şekilde temsil etmeye her zaman özen gösteririz.
 
SONUÇ ODAKLIYIZ
 
Hızlı, dinamik ve çalışkan bir ekip olarak zoru başarmayı severiz. Hedefimize odaklanırız, dekoratif boya uygulama sektöründe lider olmaya özen gösteririz. Sürdürülebilir verimlilik sergileyerek sonuçlarımıza ulaşırız.
 
YETKİN BİR EKİBİZ
 
Sürekli gelişime açığız ve önem gösteririz. Hızlı öğrenmeye ve birlikte öğrenmeye, ekip olarak yol almaya değer veririz. Yaptığımız işlerden ve sonuçlardan kendimizi sorumlu hissederiz, sonuçları almak için yetkinliklerimizi geliştiririz. Tüm bunları hayatı kolaylaştırarak, olumlu ve iyimser iletişim becerileri ile gerçekleştirmeye özen gösteririz.
 
YENİLİKÇİYİZ
 
Yaratıcı olmaya, değişikliklere ve fırsatlara açık olmaya özen gösteririz. Yeni iş alanları yaratmak, yeni fikirler üretmek ve var olan fırsatları değerlendirebilmek için ölçülebilir riskler alırız.
 
İtalyan dekoratif boya; İzmir İtalyan dekoratif boya; İtalyan boya İzmir